Praca
7457
page-template-default,page,page-id-7457,elision-core-1.0.8,ajax_fade,page_not_loaded,qode-theme-ver-4.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
Title Image

Praca

W związku  z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KOMINIARZ

Region: dolnośląskie/Sobótka

Opis stanowiska:

 – czyszczenie i sprawdzanie urządzeń kominowych,

– przeprowadzanie okresowych kontroli przewodów kominowych,

– przeprowadzanie inwentaryzacji przewodów kominowych,

– wystawianie dokumentów po wykonanej usłudze,

– utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami,

– rozwijanie kontaktów i pozyskiwanie nowych klientów,

– dbanie o wizerunek firmy,

– podnoszenie sprzedaży usług.

Wymagania:

– wykształcenie minimum średnie (mile widziane budowlane lub techniczne),

– praktyczna znajomość obsługi komputera,

– łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

– odpowiedzialność i duże zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków,

– umiejętność komunikacji i pracy w zespole,

– doskonała organizacja pracy, systematyczność, konsekwencja i samodzielność,

– wysoka kultura osobista,

– prawo jazdy kat. B

– posiadanie własnego samochodu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

– stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),

– motywacyjny system wynagrodzeń,

– odpowiedzialne stanowisko pracy z możliwością rozwoju zawodowego,

-ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,

– niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji (cv, list motywacyjny) na skrzynkę mailową: kadry@florian.wroc.pl  z adnotacją Kominiarz

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez S.P.U.K. “FLORIAN” z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Owsianej 4-6 , danych osobowych dotyczących mojej osoby w zakresie: imię, nazwisko, data urodzenia, adres e-mailowy, nr telefonu, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, w celu przeprowadzenia oceny procesu rekrutacyjnego do S.P.U.K. “FLORIAN” z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Owsianej 4-6. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez S.P.U.K. “FLORIAN” z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Owsianej 4-6.

*Informujemy, że podanie danych osobowych w CV lub kwestionariuszu aplikacyjnym, którego zakres wynika z przepisów Kodeksu Pracy oraz przepisów szczególnych związanych z zatrudnieniem, jest dobrowolne, choć niezbędne i jako takie jest warunkiem udziału w procesie rekrutacji, a odmowa podania danych uniemożliwia dalszy udział w procesie rekrutacji. W przypadku podania przez Panią/Pana szerszego zakresu informacji niż wynikający z kwestionariusza aplikacyjnego, S.P.U.K. “FLORIAN” z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Owsianej 4-6 , będzie przetwarzał takie informacje tylko jeśli wyrazi Pani/Pan dodatkową zgodę na przetwarzanie takich danych osobowych. W takim przypadku, ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych za pomocą skrzynki pocztowej: iodo@florian.wroc.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny dla celów procesu rekrutacyjnego oraz jego badania, po upływie którego dane zostaną trwale usunięte, chyba że wyrazi Pani/Pan zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, w takim wypadku Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia kolejnych rekrutacji, ale nie dłużej niż przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych i ich sprostowania, żądania ich usunięcia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych osobowych. W celu realizacji powyższych uprawnień, należy skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem: iodo@florian.wroc.pl