Praca

W związku  z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KOMINIARZ

Region: dolnośląski

Opis stanowiska:

 - czyszczenie i sprawdzanie urządzeń kominowych,

- przeprowadzanie okresowych kontroli przewodów kominowych,

- przeprowadzanie inwentaryzacji przewodów kominowych,

- wystawianie dokumentów po wykonanej usłudze,

- utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami,

- rozwijanie kontaktów i pozyskiwanie nowych klientów,

- dbanie o wizerunek firmy,

- podnoszenie sprzedaży usług.

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie (mile widziane budowlane lub techniczne),

- praktyczna znajomość obsługi komputera,

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

- odpowiedzialność i duże zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków,

- umiejętność komunikacji i pracy w zespole,

- doskonała organizacja pracy, systematyczność, konsekwencja i samodzielność,

- wysoka kultura osobista,

- prawo jazdy kat. B

- posiadanie własnego samochodu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),

motywacyjny system wynagrodzeń,

- odpowiedzialne stanowisko pracy z możliwością rozwoju zawodowego,

-ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,

niezbędne narzędzia pracy.